Ierakstīts ēd ar lielo karoti!

Par pirmajām reizēm

ImageKatram no mums ir savas pirmās reizes un savas pirmās pieredzes. Lai arī esmu bijusi viesmīle savā mūžā veselas divas reizes un abas no tām, ejot prom, spļāvusi pār plecu un teikusi “nekad vairs”, esmu atpakaļ šajā darba sfērā. Bet šoreiz viss ir pavisam citādāk – vīna restorāns ar izcilu ēdienkarti un perfekti “fancy” apkalpošanu.

Lieki piebilst, ka pirmās darba dienas ir tās, kas atmiņā paliek visilgāk. It īpaši, ja jau pie pirmās glāzes pulēšanas tā saplīst manās rokās (bet trauki plīstot uz laimi), ja pirmie klienti atlido ar helikopteri un tā vietā, lai pajautātu “How was Your ride/walk?“, ir iespēja pavisam nopietni pajautāt “How was Your flight?“, bet pirmā ūdens pudele, kas nesta klientam, protams, neparko nevēlas atvērties, padarot mani par vāju muļķi, kas nevar atgriezt vaļā sudraboto korķi.

Bet man patīk floor manager, kura ir tāda pati pedante, kā es. Viņa man ļauj pulēt uz nebēdu un nodoties taisnu līniju un precīzu novietojumu precizēšanai uz galda. Jo dakšiņas un nazīši stāv perfektās proporcijās un glāze skatās pareizos virzienos. Šāda kārtība man dara laimi. Turklāt lieki piebilst, ka mums ir bijusi jau divas dienas pēc kārtas izcili garšīgu vīnu degustācija ar vīnu atšķirību izskaidrošanu, smaržu/garšu apskaidrošanu utt. Tāpēc nelaimē meklēju laimi, skrubinu punktus, kas man sagādā prieku no šī darba, lai gan skaudībā skatos uz tuvējo aitu fermu un domāju, cik lieliski visu dienu būtu pavadīt ārā pie dzīvniekiem, nevis bagātiem naudas tērētājiem. Bet jāatzīst, ka Jaunzēlandes cilvēki un klienti ir tik jauki, ka ne mirkli vēl nav gribējies viņus pielīdzināt aitām.

Lai vai kā, ja pazūdu, ziniet, kur esmu pazudusi. Lienu no savas ādas ārā un pelnu naudu turpmākajam ceļam. Un pateicoties laika zonām, kad Jūs celieties, es eju gulēt, kad Jūs ejiet gulēt, es ceļos. Sasmējos, kad Daiga šodien savā sms norādīja, ka rodas priekšstats, ka esmu kaut kur nakts apsargs. Jo grūti iedomāties, ka tad, kad Jums tumšs, man ir apsolūti spoža vasara aiz loga.

Nesalstiet! Sūtu Jums šejienes sauli un siltumu!

P.S. pačukstēšu, ka Jancis šovakar plāno nodoties rakstu darbiem. Viņa garadarbu smeklējiet šeit: http://poriec.wordpress.com

P.P.S. Jaunākās bildes no lidojumiem līdz Waiheke salai iespējams aplūkot šeit: http://bit.ly/TGYLD0

P.P.P.S. Absolūti skaistā darba vieta: http://www.mudbrick.co.nz/

Autors:

I dream of a better world where chickens can cross the road without having their motives questioned.

2 domas par “Par pirmajām reizēm

  1. Pelīt, skaties, ka kāds labi bagāts Jaunzēlandes vecpuisis neiekrīt uz Tavu šarmu. (: Bet vispār, Tu esi viens no drosmīgākajiem cilvēkiem, ko pazīstu – lepojies ar to.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s