Uz kurieni?

Katram ir dzīvojama sava dzīve. Un lai kā arī necenstos, savu savādo dzīves skatījumu mēs nevaram noslēpt maisā un noslīcināt piemājas dīķī. Mēs esam tieši tādi, kādi esam.

Kāda esmu es? Man ir jāredz dzīve un pasaule no tās asinsvadu kapilāriem. Man ir mūžīga vēlme ceļot, izbraukt un iebraukt, redzēt vēl neredzēto, just un neapslāpēt savas emocijas, bet pats galvenais – caur sevis izzināšanu izprast cilvēku likteņus un rakstīt par to.

Es sev 2012. gadā dāvinu brīvību. Brīvību beidzot savā dzīvē apceļot pasauli ar mugursomu plecos un baudīt dzīvi ēdot to ar lielo karoti.

Es aizeju no darba. Atvados no saviem mīļajiem. Un dodos piedzīvojumos.DSCN7268 (9)


Piezīme no 2015. gada – Dzīve ir izmetusi līkločus, un šobrīd esmu uz dzīvi apmetusies saulainajā un vīna bagātajā Spānijā. Drīz vien arī šis blogs apdzīvosies ar stāstiem no turienes, bet līdz tam šeit ir atrodami mani Spānijas un ceļojumu pieraksti angliski – nezkurabroad.com

3 thoughts on “Uz kurieni?

  1. Paldies Liels. It kā nejauši trapīju, bet man tas viss nav nejauši. Šie stāsti iedvesmo un aizdedzina arī ilgas manī to atsākt darīt. Jau no 2008 līdz 2013 gadam darīju ko stipri līdzīgu, tikai citā misijas laukā. tad iegāju tādā kā rutīnā, un noplaku. Bet saprotu, ka tikai tā es varu pa īstam dzīvot. Jau kādu 2 nedēļas gatavojos Skandināvijas braucienam, un kad tikko izlasīju šo, tas tikai apliecina to visu. Paldies liels.

    1. tik tagad izlasīju šo burvīgo komentāru. Liels paldies par labajiem vārdiem.. tā jau ir, ka, kad ceļošanas vabole iekož, tā ilgi nelaižās vaļā! Lai izdoas jauni piedzīvojumi un skaistas atmiņas, ko pierakstīt un iedvesmot arī citus! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s